Vaginálne mapovanie – intímna dotyková technika

Terapia vhodná pre ženy


Vaginálne mapovanie je nádherná, nežná dotyková technika, ktorá pomáha ženám otvoriť sa novým možnostiam života. Veľmi efektívne pomáha prepúšťať dlhoročné uviaznuté emočné zážitky, vytvárať plne nový vzťah k vlastnému telu a k sexualite ako takej.

 


Čo spôsobujú uviaznuté emočné zážitky v tele ženy?
Každá z nás máme rôzne pocity a emócie s nimi súvisiace: strach, hnev, smútok, hanblivosť, radosť, zamilovanosť, pocit slobody, vďačnosť… Všetky pocity, ktoré si z nejakého dôvodu nedovolíme prežiť naplno, potláčame. Potláčame a vtláčame ich do svojho telíčka, do buniek nielen na povrchu pokožky, ale až do vnútra, do hĺbky niekoľkých vrstiev. Bunky sa pocitmi neustále plnia a vyživujú. Ak máme často hlavne negatívne pocity, tie pôsobia deštruktívne, a postupne nám zhoršujú náš zdravotný stav. V ženskom tele je najsilnejším pólom na pritiahnutie potlačených emócií vagína a kŕčok maternice. Sú to najmínusovejšie (jinové) body na tele ženy… pre lepšiu predstavu, mínusový bod je miestom, ktorý okrem iného priťahuje všetky nespracované pocity prichádzajúce na základe interakcie s okolím. Tieto pocity so ženou v danej chvíli nejakým spôsobom rezonujú, dotýkajú sa jej vnútra, no zostávajú uviaznuté v bunkách a deformujú ich. Žena ich z nejakého dôvodu nevie spracovať, či prepustiť.
Ako tieto uviaznuté emócie najrýchlejšie uvolniť?
Výborné techniky pracujúce s čistením uviaznutých emócii v tele človeka sú dearmoring – odzbrojovanie, vaginálne mapovanie či mapovanie panvového dna. Pri vaginálnom mapovaní sa pracuje s vedomým dotykom na intímnych miestach. Ide o veľmi citlivú jemnú techniku, kde cestou dôvery a bezpečia sa týmto miestam dáva plná a zároveň nežná pozornosť. Ženy si môžu touto technikou poliečiť veľa nepríjemných alebo traumatických zážitkov z detstva, či dospelosti.  

Kedy je pre mňa vhodná táto terapeutická masáž?


Problém so sexualitou

♥ strata libida

♥ frigidita

♥ nepríjemný sexuálny zážitok, znásilnenie

Životné zmeny v tele ženy

♥ ťažký pôrod

♥ potrat

♥ rôzne operatívne zákroky

Nespracované životné situácie

♥ problém s menštruáciou, s otehotnením

♥ necitlivé správanie od mužov, lekárov

♥ nedostatok prejavu lásky v detstve

Každé vaginálne mapovanie je vždy iné. Prítomným vedomým dotykom sa zvyšuje tvoja citlivosť v celom tele.

Vytváraš si nový vzťah k sebe.

Začínaš kráčať novou cestou. Cestou vnímania a načúvania samej sebe.

Aké balíčky sú v ponuke?

Ak ťa táto masáž zaujala, tu sú zľavnené balíčky:

Priebeh stretnutia:

Stretnutie so ženou predchádza rozhovor o jej momentálnej životnej situácii, o jej prípadných problémoch, ktoré by chcela s touto intímnou technikou riešiť a dohodneme si termín sedenia. Na sedení sa venujeme súčasnému stavu ženy, ako sa cíti práve teraz, čo ju práve trápi, či teší. Zodpovedám na prípadné otázky a v bezpečí dôvery vysvetlím, čo budeme robiť. Prechádzame 12 bodov v smere hodinových ručičiek, kde sa používa tepanie, krúžky a jemný tlak. Táto technika nie je o pasívnom prijímaní, ale o neustálej vedomej komunikácii. Ak aj tak telo nechce prijímať môj dotyk, môžeme cez veľmi citlivú bezdotykovú techniku „poéziu tela“ prepustiť strachy spojené s očakávaním. Pred mapovaním uvoľňujeme telo pohybom, učíme sa aktívnemu prijímaniu cez pohyb, zvuk a dych. Potom jemnou masážou uvoľníme svalstvo, povolíme zostávajúce napätie a po dovolení začínam veľmi jemne s technikou. Ja som v roli sprievodkyne, celému sedeniu dávam bezpečné vedenie a zároveň vnášam vedomie do prežívania emócií ženy. Žena si  rozhoduje o spôsobe, dĺžke a intenzite dotyku, ktorý bude v technike použitý. Ja dávam neustále spätnú informáciu, kde sa nachádzam a akým tlakom pôsobím. Stáva sa, že niekedy je tkanivo veľmi precitlivené alebo naopak úplne necitlivé, napríklad po zašívanom nástrihu, a žena vníma dotyk na inom mieste, s inou intenzitou. Takto sa žena nestráca a má jasný pohľad, čo sa deje. Na konci sedenia prichádza ukotvenie. Cena za 1 hod terapie je 40€. Cena za 1hod konzultácie je 30€.
Niekoľko zaujímavých linkov: ? Vaginálne mapovanie, Áno, či nie? ? Moja posledná skúsenosť s vaginálnym mapovaním. ? Krásne video o vaginálnom mapovaní, ktoré natočila moja priateľka Marie Drkulová ? Vaginálne mapovanie, znovuzrodenie vašej intimity

Dĺžka trvania sedenia je asi 3 hodiny. Vaginálne mapovanie odporúčam opakovať aspoň 3 krát v čo najkratšom čase za sebou. S každým ďalším sedením môžeme ísť do väčších hĺbok tela i duše.

„Dopriala som si Vaginálne mapovanie, lebo som sa chcela v živote posunúť vpred..

Bolo pre mňa ..Liečivé, Hlboké, Transformačné..veľa, veľa púštajuce…
Veľmi ma zaujala sila, s ktorou sa všetko dialo. Cítim sa horúca, šťavnatá, poliečená.

Myslím si, že plný prinos tejto terapie pochopím a uvidím až v prúde života.

Vaginálne mapovanie by som odporúčala každemu, koho táto metóda zavolá. Si dokonalá Jani

Tinka

„Vaginálne mapovanie bolo pre mňa dlho niečím úplne mimo mňa, mimo moju komfortnú zónu a nemyslela som, že by som niečo takéto chcela vyskúšať. Keď som si telefonicky objednávala termín počula som z Jankinho hlasu veľkú láskavosť a vrelosť a preto som sa na mapovanie veľmi tešila, hoci som v sebe mala aj strach.

Ani neviem ako ubiehal čas, ktorý som s Jankou strávila. Cítila som sa vítaná, prijímaná, vypočutá a pochopená ako málokedy v živote. Jankina starostlivosť bola ako mäkká teplučká deka, do ktorej som sa mohla zabaliť. Zároveň som bola veľmi prekvapená aké hlboké traumy sa uvoľnili z môjho tela aj duše.
Odložila som veľké bremeno, o ktorom som ani nevedela, že ho nosím.

Vaginálne mapovanie odporúčam všetkým ženám.

Janka Š.

Ahoj Janka, veľmi ti chcem poďakovať za dnes :). Vytvorila si atmosféru nekonečnej úcty, nehy, prijatia, dôvery… to, že som ťa mohla držať za ruku… to, ako si sa ma dotýkala… to, ako mi postupne povolila bolesť… 😉

Bolo to pocitovo silne, nádherné, nežné…. tak jemne sa neviem ani ja dotýkať samej seba, ako si sa ma dotykala ty… 🙂 ďakujem ti za ten priestor bezpečia, v ktorom som sa mohla úplne uvoľniť :)“

Simonka N.

Na terapii Vaginální mapování jsem šla, protože jsem chtěla odložit něco, co mě provází životem a vrací se to v mých vztazích.

Při terapii jsem cítila silné uvolňování starých zátěží, které mne provázely. Následně nabytí energií. Cítila jsem úplně nové vjemy, které jsem si ve svém životě dříve nedokázala nebo nechtěla připustit.

Jana měla velmi citlivý přístup a její práce je pro mě přínosem.

Vaginální mapování bych doporučila ženám, které tápou ve svém životě. Těm, které se potřebují navrátit k své citlivosti. Moc děkuji. Marie ;)“

Marie S.

„Vždy mávam veľké očakávania, že sa všetko vyrieši za 1-2 sedenia.
Táto terapia bola niečo nové, niečo iné. Zo začiatku som sa trochu bála, ale Jana Abatis má veľmi citlivý prístup. Strach zo mňa veľmi rýchlo opadol.
Táto terapia mala pre mňa určite progresívny prínos, nakoľko ma posunula o niečo ďalej vo vzťahu k sebe.
Zaujal ma náhly progres s mojim vnútorným dieťaťom.
Vaginálne mapovanie odporúčam ženám, ako som ja. Ženám, ktoré sa snažia nájsť príčinu ich sexuálnych problémov.

Alex O.

Mám záujem o stretnutie

Rezervujte si svoj termín telefonicky: +421903933992 mailom: masaze@abatis.sk alebo online: