Harmonizačné Raindrop masáže

Masáž vhodná pre mužov aj ženy, deti aj dôchodcov

Čo je Raindrop masáž?

Ponúka vám zažiť neobyčajnú pozornosť k vášmu telu aj duši. Technika Raindrop je spojením metódy Efloráž (špeciálna masáž chrbta) s technikou Vita Flex (reflexné body chodidiel) s esenciálnymi olejmi Young Living. Dôležitú úlohu tu zohrávajú esencie z bylín, ako Oregáno, Tymián, Bazalka, Majoránka…, ktoré sú stáročia bežne používané v kuchyni. Naše babičky a prababičky vedeli, aké majú tieto bylinky detoxikačné, harmonizačné, či iné účinky. Pri vkladaní presne usporiadaných čistých esencií na telo masírovaného formou Raindrop masáže, ide o niekoľko násobne silnejšie pôsobenie výťažkov rastlín, ako pri jedení vareného jedla. Účinok je poznať ihneď. Ak by ste chceli dať do vary napríklad esenciu Oregáno, stačí omočiť špáradlo a jedlo je ochutené.  Na telo sa v presnom postupe nanáša okolo 90-110 kvapiek, a teda účinok týchto esencií je výrazný už po jednej masáži. 

Riandrop masáž sa používa na celom svete pre svoje:

  •  uvoľňujúce účinky – svalové i emocionálne
  •  vyvažujúce účinky – mier, kľud, ticho a prežívanie vlastného ja
  •  harmonizujúce účinky tela, mysli aj duše
  •  vytalizáciu a mobilizáciu toku energie
  •  intenzívny návrat k prírode, prepojenie s ňou

Raindrop masáž je veľmi príjemná masáž chodidiel a chrbta s olejčekmi Young Living, nádherne harmonizujúca celé telo. Môže byť klasická, emocionálna, na posilnenie orgánov, či biblická … Človek pri nej môže pracovať s určitým zámerom, pokiaľ má životnú tému, v ktorej by chcel tvoriť zmeny, alebo zharmonizovať svoje telo.

Priebeh masáže:

Pred masážou je vhodné osprchovať sa, a tým zmyť zo seba stres z celého dňa.
Na začiatku vás ponúknem čerstvým čajíkom z bylinkovej záhradky, ktorým rozprúdime čistenie tela z vnútra.
Masírujú sa najprv reflexné body chodidiel špeciálnou technikou Vita Flex, a potom nasleduje masáž chrbta, kde sa oleje aplikujú pozdĺž chrbtice jemnými ťahmi končekov prstov pripomínajúcich hladenie orlími pierkami. Na konci masáže prehrejem chrbát teplým obkladom, aby olejčeky prestúpili až do hĺbky bunečných štruktúr.
Výsledok je, že človek je viac uvoľnený, má viac energie a cíti sa veľmi dobre.
Po harmonickej masáži vás rada ponúknem zdravým dezertom z mojej kuchyne, ktorým doplníme živiny potrebné na nový štart.  😉

Po dohode Vám viem poskytnúť masáž aj u vás doma. Za cestovné je príspevok 0,30€ za kilometer.

Na masáž a krásny zážitok harmónie si treba vyčleniť 1,5 hodiny času.
Technika Raindrop je vysoko účinná, intenzívna a súčasne veľmi šetrná a energeticky jemná. Je vhodná pre veľké spektrum ľudí od menšieho dieťaťa až po osobu v dôchodkovom veku.

Mám záujem o stretnutie

Rezervujte si svoj termín telefonicky: +421903933992
mailom: masaze@abatis.sk alebo online:

Rain-drop masáž som vôbec nepoznala. Bola mi odporučená proti stresu a nespavosti ako masáž, ktorá je veľmi upokojujúca. A také boli aj moje očakávania, aby upokojila myseľ a dušu.
Masáž ma veľmi pozitívne prekvapila. Mala som z nej oveľa intenzívnejší zážitok ako z iných masáží. Po masáži som sa skutočne cítila veľmi upokojene, no ešte oveľa viac. Prítomnosť Abatis a celé prostredie je veľmi láskavé a človek sa nebojí otvoriť. Duša si tam príde na svoje.
Zaujala ma sila esenciálnych olejčekov. To, čo dokážu, keď sa spoja so skvelou masérkou. Aj prostredie bolo krásne a tiché, dotyk veľmi precítený. Nechýbal ani rozhovor pred masážou a fantastické jedlo po masáži. Takúto masáž som ozaj nemala ešte nikde, ani v zahraničí, hh. Veľmi originálne a veľmi srdečné 🙂
Celý deň som si niesla dobrý pocit z masáže. Cítila som sa veľmi odľahčene a veľmi prečistene.
Odporúčala by som ju určite všetkým, čo si riešia nejaký zdravotný problém, no aj takým, ktorí sú na nejakej ceste do svojho vnútra.

Veronika