Dearmouring – odzbrojovanie – dotyková technika

Terapia vhodná pre ženy aj mužov

Dearmouring  je v preklade odzbrojovanie – krásna terapeutická technika pracujúca s telom človeka, ktorá nám môžu veľmi rýchlo a efektívne pomôcť otvoriť sa novým perspektívam života.

Odzbrojenie znamená popukanie a postupne odloženie všetkých pancierov, ktorými sme sa za život obklopili, aby nás chránili a už nič nezraňovalo. Tieto panciere, rytierske zbrojenie sú zväčša veľmi ťažké, zle sa nám v nich dýcha, pohybuje, nevieme sa radostne smiať, nie sme šťastní, ale máme istotu, sme chránení. Chránení pred čím? pred zranením ale aj  láskou, ľahkosťou, slobodou, pocitom naplnenia, šťastím…

 

Čo spôsobuje stav bez emočného brnenia, a pancierov?

✴ viem si stanoviť vlastné prirodzené hranice slobodne, namiesto často nezmyselných noriem prebraných z názoru iných

✴ viem milovať samého seba bez porovnávania s ostatnými

✴ viem odpustiť, pretože chyby iných neberiem ako šípy určené pre mňa, ale ako cenné skúsenosti, možnosti učenia sa

✴ viem rýchlo riešiť problémy, namiesto utápania sa v žiali, pretože aj moje chyby beriem ako cenné skúsenosti, možnosti učenia sa. Viem sa im zasmiať.

✴ viem robiť nové kroky, lebo každý z nich je prínosom

✴ vnímam svet z rôznych perspektív nie len zo svojej

Dearmouring-om sa zvyšuje citlivosť tela, uvoľňujú sa emočné bloky, tonus vo svaloch aj tonus v mysli.

Priebeh stretnutia:

Na sedení sa venujeme súčasnému stavu klienta/ky.  Vysvetlím, čo budeme robiť. Pred masážou uvoľňujeme telo pohybom, učíme sa aktívnemu prijímaniu cez pohyb, zvuk a dych. Potom jemnou masážou uvoľníme svalstvo, povolíme zostávajúce napätie a po dovolení začínam veľmi jemne s technikou.

Ja som v roli sprievodkyne, celému sedeniu dávam bezpečné vedenie a zároveň vnášam vedomie. Klient/ka si  rozhoduje o intenzite dotyku, ktorý bude v technike použitý. Prebieha jasná komunikácia.

Na konci sedenia prichádza ukotvenie.

Dĺžka trvania sedenia je asi 2-3 hodiny.

Dearmoring odporúčam opakovať 3 krát , vždy po týždni. S každým ďalším sedením môžeme ísť do väčších hĺbok tela i duše.

Mám záujem o stretnutie

Rezervujte si svoj termín telefonicky: +421903933992
mailom: masaze@abatis.sk alebo online:

Aké balíčky sú v ponuke?

Ak ťa táto masáž zaujala, tu sú zľavnené balíčky:

“…ďakujem ti za úžasnú masáž:) máš schopnosť prebúdzať v ľuďoch ich vnútornú silu, rozvíjať ich otvorenosť a lásku na viacerých úrovniach. :)“

Laci

“Ahoj Abatis, 

ďakujem ešte raz za dnešné bytie. Cestou domov som bol jak po 3 mesačnej meditácii. V hlave prázdno, bol som len tu a teraz, pozeral som okolo seba s úplným nadhľadom. Vo vlaku zo mna vyvierala radosť až sa mi chcelo kričať 😀.
Mam pocit, že sa uvolnili velmi hlboké bolesti a vidim ich teraz skôr ako nejaké udalosti, ktoré sa stali v mojom živote,  ale nedávam im už silu. Cítim prijatie, mier, ľahkosť, uvoľnenie, dokonca sebavedomie, vnútornú silu a nabitie. 
Ešte by som si chcel k tebe zájsť, aby sme išli ďalej a do hĺbky. Ozvem sa 🙂
Krásny víkend želám!“
S úctou, Miloš