Liečenie jaziev na tele i na duši

technika vhodná pre mužov aj ženy

Čo je liečenie jaziev?

Čo robia jazvy s mojim telom?

Jazvy, ktoré vznikajú po chirurgických zákrokoch alebo úrazoch sú spojené nielen s estetickou krásou. Okrem toho, že jazva je pre väčšinu ľudí nie moc pekná navonok, zvnútra vytvára doslova energetický uzol.

Tkanivo je v niekoľkých vrstvách neprirodzene posťahované, čo ovplyvňuje okolité svalstvo, či orgány v tele a môže dochádzať časom k rôznym chorobám, problémom chrbtice atď.. Preto je dobré sa jazvám venovať, masírovať si ich sám/sama alebo poprosiť partnera či partnerku.

Jazva býva často na dotyk necitlivá alebo precitlivená, akýkoľvek dotyk je jej veľmi nepríjemný. V prvom prípade bol prerušený tok energie a doposiaľ nebol obnovený, v druhom prípade je nejaký nerv prirastený k jazve. Obe situácie sú riešiteľné aj po niekoľkých rokoch.

V mieste jazvy sú často uložené traumatické zážitky zo zákroku alebo následných dní spojených so zranením. Tieto emočné traumy je dobré z tela dostať von, pretože veľa emočného stresu uloženého v tele nám spôsobuje rôzne fyzické a psychické zdravotné problémy.

 

Čo zlepšuje liečenie jaziev?

✅ stratí sa prípadný vizuálny odpor k jazve

✅ prináša pri vlastnom dotyku príjemné pocity uvoľnenia, relaxácie či potešenie

✅ prijímate túto časť tela za súčasť vašej osoby

✅ dochádza k hojivému procesu v mieste jazvy. Jazva je pružnejšia, nervy, ktoré boli zachytené sú povolené, telo je uvoľnenejšie

„Liečenie jaziev rozprúdi energiu v tele, výrazne zlepší váš doterajší psychický aj fyzický stav

Priebeh stretnutia:

Človek, ktorému je prevádzaná terapia, je vyzvaný k aktívnej spolupráci, kde neustále sleduje svoje pocity v tele a komunikuje ich s terapeutom. Cela terapia je vo veľkej bezpečnosti a iba na základe neustálej komunikácie sa posúva ďalej k úspešnému koncu.

Liečenie jaziev je veľmi vhodné pre ženy po cisárskom reze, s nástrihom, pre ľudí s operovaným slepým črevom, po chirurgickom zákroku, po úraze atď. Terapia môže trvať jedno až tri sedenia. Žena či muž odchádzajú s inštrukciami ako sa ďalej starať o toto miesto doma.

Terapia môže trvať 1-2 hodiny.

Zväčša postačí jedno, maximálne tri sedenia..

Aké balíčky sú v ponuke?

Ak ťa táto masáž zaujala, tu sú zľavnené balíčky:

„Po liečení mojej jazvy bolo toto miesto pružnejšie, a „moje“.
Ako keď hladíte detskú pokožku malého bábätka. Obnovilo sa mi cítenie v danom mieste až natoľko, že pri obyčajnom dotyku som cítila vzrušenie a obrovskú radosť.“ 

Jana

„Po liečení mojej jazvy som uplne prestal cítiť nepríjemnné napätie v mieste jazvy.
Zrazu som sa mohol vyrovnať a po 11 rokoch som sa cítil akoby sa môžem znovu nadýchnuť.
“ 

Jana