O mne

Kto som

Som Abatis, som žena, ktorá cez dotyk života, cez cítenie dotyku, cez cítenie druhých živým spôsobom, umožňuje svojim klientkám a klientom navrátiť sa k sebe, vnímať seba z vnútra a zároveň doplnenie novej energie telu i duši.

Som žena, ktorá sa cez životné skúsenosti učí žiť Cestu Lásky. Pracujem s ľuďmi na ich osobnom rozvoji alebo s pármi na vyrovnávaní ich pokrútených vzťahov a uzdravovaniu sexuality bodywork-om skrze práce s telom.
Som couch, terapeut, asistujem na veľkých seminároch Denisy Palečkovej a Richarda Vojíka, mám za sebou niekoľko výcvikov spojených s rôznymi druhmi masáží a terapií od významných osobností tohto sveta.
No v prvom rade som žena. ŽENA, ktorá má scestovaný celý svet iba prstom na mape, no moje najväčšie učenie a múdrosť pochádza “z domu” – z žitia každodenných situácii. Takže veľmi rada skúšam dennodenne meniť a pretvárať všetko, čo práve vnímam ako nesúlad v mojom správaní, a beriem to ako nekonečnú hru so stále novými pravidlami. V tomto neustálom procese sa učím žiť cností bezpodmienečnej lásky ako je odpustenie, sebaláska, sebahodnota, humor, úcta, pokora, dôvera, úprimnosť, porozumenie, prijatie, súcit… vždy na novej, hlbšej úrovni. Mám rada výzvy života, ktoré mi pomáhajú upevňovať moju vnútornú stabilitu.

Pre svoje klientky a klientov poskytujem v krásne živej a útulnej miestnosti bezpečný priestor pre otvorené rozhovory a zdieľanie, aby sme mohli vniesť do života nové nastavenie cez masáž, terapiu, sedenie či konzultáciu.

K životu a vášni patrí aj prajnosť, ktorá ide ruka v ruke s vďačnosťou, preto s obľubou svojim klientkám a klientom ponúknem zdravé vegánske pochúťky, ktoré pripravujem s láskou k sebe i k blízkym.

Som žena MILOVANÁ.  Som žena milujúca seba, som žena milujúca svojho muža, som žena milujúca svoje dieťa, som žena milujúca život. Som živá žena.
Som ŽENA.

Môj príbeh:

Od narodenia som bola iná. Všetky skúsenosti, ktoré som zažila, som vnímala veľmi intenzívne v tele. Nechápala som, prečo si ľudia ubližujú, no začala som to robiť tiež. Verila som v bezpodmienečnú lásku a neustále som hľadala. Emócie som prežívala s takou intenzitou, že občas som zo seba nedostala ani slovo, len sa valilo intenzívne prežívanie. Cítila som sa tak zraniteľná, a nepochopená, že som postupne, počas života nežiaduce prežívanie začala skrývať. Neskôr sa už iba prejavovali tie negatívne stránky mojej osobnosti, pretože všetko vo mne vrelo ako v tlakovom hrnci a občas to riadne vybuchovalo. Držala som na sebe okovy spoločenských noriem – toto sa nehodí, toto musíš takto, si len najivka… Z vášnivej mladej ženy sa začala stávať rozčúlená fúria, znechutená, unavená životom,… zdravie išlo dolu vodou. Cítila som, že život nie je o tomto. Syn začal mať problémy s trávením, ja som zostala veľmi chorá, pribrala som 20kg, v najbližšej rodine sa vyskytla 2-krát rakovina a ja som povedala dosť!!!

Začala som ihneď so zmenou stravovania pre seba aj pre celú rodinu, čím sa rozbehol môj prerod. Asi po roku ma jeden človek, ktorý nám projektoval domček, pozval na seminár, čo mi obrovsky zmenilo celý život. Tam som zhodila svoje spoločenské okovy, a znovu som objavila svoje dary. Začala som sa usmievať na svet a hlbšie spoznávať samú seba do vnútra. Ako som pomaly prichádzala na to, kto vlastne som, čo tu robím, a čo v živote naozaj chcem, menil sa mi celý svet pred očami. Po 18-tich rokoch som sa rozišla s manželom v hlbokom liečení našich bolestných zranení, no s veľkou úctou k obom. Teraz sa vieme pozrieť do očí a v pokoji sa porozprávať. Schudla som. Zlepšil sa mi vzťah so synom na milovanú a milujúcu matku. Moja sila rástla a únava sa zmenšovala. V spriaznenom priateľstve som našla hlbokú bezpodmienečnú lásku dvoch duší, ktorá ma naučila žiť bez vlastnenia a závislostí na vzťahu a počas 3 rokov mi pomohla opustiť spústu strachov, vnútorných vzorcov a presvedčení. Tieto transformačné roky som hlboko liečila všetky svoje telá a cez chyby v každodenných situáciach som sa vedome učila meniť vnútorné prežívanie. Až som sa dostala do bodu, kedy sa už neučím cez utrpenie, ale rastiem skrze potešenie. A prišiel čas, a bolo mi zhora dopriate, stretnúť vedomého muža, s ktorým práve tvoríme priestor lásky.

Čaro masáží som spoznala najskôr len ako zábavu, no postupne som pochopila, že cítim ľudí z vnútra a často viem, čo ich trápi, hoci viem, že na to musia prísť sami. Tí, čo sa chcú otvoriť, sú liečení sami sebou a ja im robím sprievodcu. Tí, čo nie, zažijú masáž plnú harmónie a pokoja v prítomnom dotyku.

Robím chyby a prešľapy, ako iní, no som im rada, lebo na ich základe môžem neustále meniť svoje postoje a myšlienky a tým sa rozvíjať, rásť. Idem do strachov, lebo viem, že len v tej najväčšej hĺbke dochádza k obrovskej transformácii. Ako sa hovorí, človek sa odrazí od dna. Svoje skúsenosti rada predávam ďalej ľuďom v konkrétnych príkladoch a teší ma, keď sa spoločne posúvame.

„Som rada, že sa učím žiť v láske a v prítomnosti, čo mi dáva úplne iný rozmer pohľadu na tento svet.”

Čo o mne napísali…

“To je ona… Tá, ktorú láska a srdce vedú jej poslaním. Tá, ktorá vám dopraje po masáži v pokoji pri zdieľaní slastné a výživné pokrmy spolu s voňavým čajom.”

“Dopriať si čas k Tvojej masážke je dar samému sebe. Ten rast, ktorý potom nasleduje je kvantov skok. Jemná, zároveň hlboká s vhľadom múdrej ženy. Ďakujem Janka za Teba i Tvoju cestu.”

“…ďakujem ti za úžasnú masáž:) máš schopnosť prebúdzať v ľuďoch ich vnútornú silu, rozvíjať ich otvorenosť a lásku na viacerých úrovniach. 🙂 L”

Mám záujem o masáž

Pozrite si viac…