Hara masáž

Masáž vhodná pre ženy

Čo je Hara masáž?
Hara masáž je posvätný obrad úcty k ženstvu a jej čistej, vznešenej sile. Je to nádherné, láskavé ošetrenie od ženy pre ženu, prijatie a vyživenie bez posúdenia.

♦Táto masáž výrazne ukľudňuje trávenie. Kľudne trávenie ukľudní tvoju myseľ, vyčistí zhluk myšlienok a rozjasni vrásky. Môžeš vidieť vecí z väčšieho nadhľadu, či z úplne inej perspektívy.

♦Táto masáž ťa vie naplniť láskou k sebe a ty sa cítiš byť milovaná a vyživená.
♦Táto masáž je ti darom úcty a lásky a ty môžeš byť darom lásky ostatným.

Je určená ženám, ktoré cítia a chcú cítiť svoju ženskosť. Ženám, ktoré radi vyživujú a podporujú ich tvorivú iskru. Ženám, ktoré chcú a vedome kráčajú týmto svetom a navracajú sa k sebe, do stredu jednoduchosti. Navracajú sa k počiatku, čistote úmyslu ľudského bytia.

Hara masáž ako posvätná masáž ženskej sily v čistej múdrosti.

Priebeh masáže:

Po príchode si sadneme a uvoľníme sa z behu bežných dní. Ponúknem Ťa čajom z bylín našej Zeme a spolu sa vnoríme do plynutia ženskej energie. Masáž je zameraná hlavne na oblasť bruška, kde je sídlo našej ženskej sily. Vyzvem ťa, aby si si odložila všetko oblečenie aj sťahujúcu spodnú bielizeň. Takto sa budeš môcť viac uvoľniť a precítiť samú seba vedomím, pomalým dýchaním do bruška. Viem aká veľká krehkosť a zraniteľnosť je ukrytá pod nánosmi ochrany, ktoré si tvoríme v realite našich životov, a preto postupujem s veľkou láskavosťou a rešpektom.  Väčšia časť tela bude neustále zakrytá sárungom.  V pozadí príjemná hudba a vyhriata miestnosť ťa ponoria do rozjímania a otváraniu sa svojej vlastnej energii. Počas masáže je tvoje bruško rozmaznávané vysokovibračnými olejmi s čistými esenciami matky Zeme.

Cena masáže je 65€. Teraz len za 60€.

Masáž trvá 1,5 hodiny, no vyčleň si aspoň 2 hodiny času na tento vznešený zážitok.

Na konci ťa ponúknem sladkou dobrotou z mojej zdravej kuchyne, pozdieľame náš zážitok a vyprevadím Ťa späť do krajiny tvojich snov.

Mám záujem o stretnutie

Rezervujte si svoj termín telefonicky: +421903933992
mailom: masaze@abatis.sk alebo online: