V intímnych chvíľach potrebuje žena čas, spomalenie nato, aby sa stala kráľovnou a obdarovala muža svojimi najkrajším pokladmi a darmi … prečo?

Skúsim vysvetliť na príklade, možno trošku netradičnom. Ak ste muž, predstavte si, že máte ísť na terapeutickú techniku „análne mapovanie“. Je to technika, kde sa v análnom otvore, stláčajú určité body, čím sa uvoľňuje emočné telo odchádzajú rôzne emočné zranenia, lieči sa prostata atď.
Aká je vaša prvá predstava toho, že vám do análneho otvoru niekto vloží prst a začne niečo stláčať? Čo to vo vás vyvoláva? Aké pocity, myšlienky?…

Ak by ste museli tuto procedúru absolvovať, čo by ste „potrebovali“ ihneď od začiatku? Čo by bolo to najdôležitejšie?…..
Pocit bezpečia, úcta, nežná pozornosť, vedomá prítomnosť, pomalosť … určite je ich veľa.
Čo tak na úvod príjemný rozhovor, potom uvoľňujúca masáž celej zadnej časti tela, masáž zadočku veľmi príjemná masáž popri análnom otvore, predstavte si to… celé telo je uvoľnené, terapeutka s vami príjemné komunikuje, informuje vás dopredu o krokoch, ktoré chce práve urobiť s pokojným hlasom vyjadrujúcim úctu, pokoru, a rešpekt. Uisťuje sa či môže pokračovať, či ste pripravený na ďalší krok, a až keď príde vnútorný súhlas pokračuje. Sprevádza vás celým procesom s pocitom bezpečia a dôvery.
Vedeli by ste si predstaviť, že takto by ste toto liečenie možno aj zvládli?
Ak áno, tak ešte raz, aké pocity by boli pre vás dôležité v danej situácii? Čo vás všetko napadá…
Pocit bezpečia, nežná pozornosť, úcta, vedomá prítomnosť, pomalosť, dôvera, vnútorný pokoj sprievodkyne, ….

A teraz si toto iste preveďte do milovania so svojou ženou, kde vy sa dotýkate a vnikáte do jej najintímnejšej časti, kde sú ukryté jej najväčšie dary a poklady. Viete pochopiť, čo všetko môže zažívať a čo všetko môže potrebovať?
….
Aby žena mužovi roztvorila „všetky“ svoje dary a podklady, čo asi potrebuje hneď od začiatku?… chceš vedieť viac?

Verím, že aspoň niektorým z vás je tento článok nápomocný. Čerpám z vlastných skúseností a zdieľaní mužov, s ktorými som sa stretla, ktorí sú moji veľmi dobrí priatelia, alebo ktorých som previedla liečením análneho mapovania.

S láskou a úctou
Jana Abatis