Terapie a semináre

Vnútorná, hlbšia práca na sebe alebo na vzťahoch

Partnerstvo potrebuje neustály vývin, aby bolo naplnené novým iskrením, radosťou, vášňou, ľahkosťou a láska mohla tiecť prúdom. Treba sa o neho starať ako o krásnu záhradku plnú kvetov. Každý deň venovať aspoň trochu času na jej údržbu, zalietať, vyčistiť, vybrať zoschnuté, nahradiť novým, trhať burinu… to už všetci vieme, no nevieme ako to prakticky vniesť do nášho vzťahu.

Práca s partnerstvom, ktorú ponúkam: TU

Ak máte otázku píšte, alebo volajte: massagesabatis@gmail.com alebo +421903933992

Veľké množstvo žien sa dotykov zrieka, alebo si pri ňom úplne odpoja svoje pocity, pretože sa ho boja. Často v živote si nechali prekročiť hranice a zraniť sa. A veľké množstvo mužov ani len netuší, aké dotyky žena chce a potrebuje.

A všetci majú pocit, že techniky ich to predsa naučia a bude to vyriešené. Ale telo takto nefunguje. Vždy potrebuje niečo iné. Iba nás celý život učili, že ako čo robiť, no nikto nás neučil počúvať samého seba.
Ako z tohto kruhu von? Vždy je mnoho ciest. …

Ak máte otázku píšte, alebo volajte: massagesabatis@gmail.com alebo +421903933992

Terapie

Každý z nás nosíme so sebou jedinečný príbeh. V každom príbehu sú ukryté čarovné okamihy, ale aj tmavé temné skúsenosti, ktoré sú zväčša hlboko zapísané do podvedomia človeka a tvoria naše vzorce správania. Niektoré vzorce nás vedú k budovaniu vnútornej krásy, zdravia a sily a niektoré nás v živote zaťažujú, a sťahujú nás dolu. Často potom ochorieme, aby sme prišli k porozumeniu, že ideme nesprávnou cestou. Každá ľudská bytosť ale dostala do vienka schopnosť uzdraviť sa sama, iba na to občas zabúdame. 🙂

Pri terapiách využívam rôzne terapeutické nástroje na to, aby som ako sprievodca previedla človeka nejakým obdobím, kedy je zmetený a nevie sa vlastným konaním posunúť ďalej v živote.

 

Druhy terapeutického pôsobenia:

V prípade záujmu ma môžete kontaktovať telefonicky, či mailom.
Teším sa na vás

S úctou a láskou v srdci
Abatis

Prihlásiť sa môžete na e-maili: masaze@abatis.sk alebo telefonicky na +421903933992

Mám záujem o terapiu alebo masáž

Pozrite si viac…