Terapie a semináre

Vnútorná, hlbšia práca na sebe alebo na vzťahoch

Partnerstvo potrebuje neustály vývin, aby bolo naplnené novým iskrením, radosťou, vášňou, ľahkosťou a láska mohla tiecť prúdom. Treba sa o neho starať ako o krásnu záhradku plnú kvetov. Každý deň venovať aspoň trochu času na jej údržbu, zalietať, vyčistiť, vybrať zoschnuté, nahradiť novým, trhať burinu… to už všetci vieme, no nevieme ako to prakticky vniesť do nášho vzťahu.

Práca s partnerstvom, ktorú ponúkam: TU

Ak máte otázku píšte, alebo volajte: massagesabatis@gmail.com alebo +421903933992

Terapie

Každý z nás nosíme so sebou jedinečný príbeh. V každom príbehu sú ukryté čarovné okamihy, ale aj tmavé temné skúsenosti, ktoré sú zväčša hlboko zapísané do podvedomia človeka a tvoria naše vzorce správania. Niektoré vzorce nás vedú k budovaniu vnútornej krásy, zdravia a sily a niektoré nás v živote zaťažujú, a sťahujú nás dolu. Často potom ochorieme, aby sme prišli k porozumeniu, že ideme nesprávnou cestou. Každá ľudská bytosť ale dostala do vienka schopnosť uzdraviť sa sama, iba na to občas zabúdame. 🙂

Pri terapiách využívam rôzne terapeutické nástroje na to, aby som ako sprievodca previedla človeka nejakým obdobím, kedy je zmetený a nevie sa vlastným konaním posunúť ďalej v živote.

Druhy terapeutického pôsobenia:

Je ich viacero a sú pre mňa ako nástroje na prácu, ako pre drevorubača píla, či sekera. Napríklad terapeutická masáž, ktorá zahŕňa liečenie jaziev, vaginálne mapovanie, análne mapovanie či dearmoring. Používam bodywork, poéziu tela i EFT metódu. Čo je kedy potrebné.

Čomu napomáha táto práca: 

♦ lieči depresie
♦ lieči traumy z detstva
♦ zvyšuje zdravé sebahodnotenie
♦ zlepšuje citlivosť tela a rieši problém s orgazmom
♦ uvoľňuje fyzický a mentálny stres
♦ lieči trauma zo vzťahu
♦ ženám upravuje nepravidelnú menštruáciu
♦ 
objavujete svoju sexualitu
♦ môžete pochopiť svoju skutočnú prirodzenosť
♦ generuje vášeň pre život a tvorenie v ňom
♦ prináša zdravý a radostný život

Tieto nástroje sú účinné v rozbíjaní starých dogmat, vzorcov správania, ktoré nám už neslúžia. Ja ako  sprievodca Ti môžem poskytnúť pevnú strom. Ak chceš, môžeš sa o neho oprieť a postaviť sa na začiatok svojej novej cesty životom. Nepovediem ťa za rúčku, no môžem Ti dať odpočinok, pocit domova, istoty, dočasnú stabilitu, nasítiť Ťa plodmy mojej múdrosti a Ty sa rozhodneš čo, kde a ako budeš ďalej vo svojom živote robiť.

V prípade záujmu ma môžete kontaktovať telefonicky, či mailom.
Teším sa na vás

S úctou a láskou v srdci
Abatis

Prihlásiť sa môžete na e-maili: masaze@abatis.sk alebo telefonicky na +421903933992

Veľké množstvo žien sa dotykov zrieka, alebo si pri ňom úplne odpoja svoje pocity, pretože sa ho boja. Často v živote si nechali prekročiť hranice a zraniť sa. A veľké množstvo mužov ani len netuší, aké dotyky žena chce a potrebuje.

A všetci majú pocit, že techniky ich to predsa naučia a bude to vyriešené. Ale telo takto nefunguje. Vždy potrebuje niečo iné. Iba nás celý život učili, že ako čo robiť, no nikto nás neučil počúvať samého seba.
Ako z tohto kruhu von? Vždy je mnoho ciest. …

Ak máte otázku píšte, alebo volajte: massagesabatis@gmail.com alebo +421903933992

Mám záujem o terapiu alebo masáž