Tajomstvo zdravej komunikácie nielen v partnerstve

Komunikácia môže partnerstvo zničiť aj uzdraviť.
Nevedomá komunikácia znižuje kvalitu mnohých partnerstiev. Rozdeľuje, potláča, zraňuje, tvorí nedorozumenie, napätie a povrchnosť.
Vedomá komunikácia spája, rozvíja, lieči, prehlbuje porozumenie, uvoľňuje napätie, vracia do vzťahu hĺbku a lásku.

 

Pozývame vás učiť sa spolu hravou formou jazyk pravej LÁSKY .

Tento komunikačný workshop je séria štyroch 3 – hodinových stretnutí. Počas každého stretnutia sa dozviete informácie, ktoré budeme ihneď prakticky skúšať a cvičiť.

Prečo skúšať?

? Pretože väčšina z nás sme nedostali od svojich rodičov, od školy a ani najbližšieho okolia návyky, ktoré by nám ukazovali, ako žiť šťastné partnerstvo.

? Praxou nových spôsobov komunikácie sa „ako deti“ môžeme prirodzene učiť, ako inak žiť so svojimi blízkymi.

? Máte možnosť skúšať si komunikáciu v bezpečnom priestore, kde máte čas na rozmyslenie, netlačí na vás napríklad ranný zhon pred prácou.

? Sme pre vás oporou. Môžete sa konkrétne pýtať a my sa vás pokúsime nasmerovať k tomu aby odpoveď prišla z vás.

 

Čo si môžene odniesť?
 🌀 efektívne spôsoby komunikácie ako kľúča k šťastnému partnerstvu
 🌀 praktické osvojenie si všetkých predstavených techník
 🌀pochopenie ako funguje mužská a ženská časť v nás
 🌀 riešenie konkrétnych problémov, ktoré sa zdajú neriešiteľné
– naučiť sa pracovať s emóciami
 🌀 zábavu, radosť a väčšiu ľahkosť vo vzťahu

Kde?

SR: Štúdium Mioclinic, Bratislava – tiché útulne bezpečné miesto.

CZ: Centrum Život Naživo, Mostní 100/12, Valašské Meziříčí – veľmi útulné komorné miesto, kde je vytvorený bezpečný priestor iba pre vás.

U vás doma, po dohode.

Kedy?
Ideálne 17:00-20:00 hod

Čo je k dispozícii?
– Teplý bylinkový čaj
– Podsedáky
– Deky
– Príjemne komorné posedenie

Čo si mám priniesť?
– seba a partnera/ku – pokiaľ je to možné.
– pohodlné oblečenie
– ponožky- pokiaľ ti je zima na nohy
– notes a ceruzku
– vodu v uzatváracej nádobe

Príspevok?
Individuálne stretnutie cena 120€/3000 Kč za pár
Stretnutie viac párov cena 60€/1500 Kč za pár

Prednáška – miniseminár 25€/osoba

 

Prihlásiť sa môžete telefonicky:  +421903933992 alebo mailom na info@zivot-nazivo.cz alebo masaze@abatis.sk

 


 

Týmto worshopomom vás budú sprevádzať:

Sme ako jing a jang. Od nášho prvého stretnutia sme si prešli veľkým učením a liečením svojich zranení. Náročné začiatky priniesli veľkú úrodu: do bežného rodinného života sme vniesli pokoru, úctu, dôveru, skutočný súcit i porozumenie.

Teraz naše spoločné skúsenosti odovzdávame ďalej nielen párom pripraveným vystriedať svoje zabehnuté návyky za vedomú komunikáciu v láske.

Jana Abatis Pangracová

Som žena, ktorá sa cez životné skúsenosti učí žiť Cestu Lásky. Pracujem s ľuďmi na ich osobnom rozvoji, vediem ženské kruhy, som couch, terapeutka a masérka.

Moja práca je zameraná hlavne na bodywork. Sú to terapeutické dotykové techniky používané na liečenie starých duševných zranení, tráum, sexuality atď., aby sme ďalej, v tomto živote, mohli kráčať šťastnejšou cestou.

Dušan Jirásek

Věnuji se nápravě pohybového aparátu a psychosomatice.

Vedu mužské kruhy ve Valašském Meziříčí.

Facilituji taneční workshopy a techniky na zvědomování a integraci všech částí svého těla a následně z toho plynoucí autentické sebevyjádření.

Vedomou komunikáciou k šťastnému partnerstvu.
Tešíme sa na stretnutie s vami.

Jana Abatis a Dušan Jirásek

 


 

Najbližší 4-hodinový miniseminár:

 


 

Mám záujem o stretnutie

Milá Abatis a Dušan, nedávno jsme s vámi strávili velmi příjemný čas na debatě o komunikaci. Hodiny s vámi pro mě osobně byly velmi inspirující a motivující v komunikaci s mým (nejen) partnerem. Po setkání jsem měla čas přemýšlet a urovnání si v hlavě pár důležitých věcí.

Pomohla mi především v přemýšlení o čase, kdy jsem sama. Dlouhou dobu jsem neustále žila v kruhu rodiny, spolubydlících a nyní, když se ocitám sama v novém prostoru, učím se vnímat samu sebe a trávit svůj v přítomnosti a radosti. Tvořím.

Mockrát děkuji 🙂

Lenka V.

Janka, Dušan, ďakujem za včerajší workshop.

Veľa vecí som poznala, už 10x počula a chápala, aj tak až včera sa mi pospájalo veľa vecí, veľa vecí sa mi prehĺbilo 😊🙏.

Najviac mi zostalo v hlave, že zranenia partnerov vôbec nemusia súvisieť, a aj tak sa môžu dotýkať a navzájom sa dráždiť. Tiež som mala vždy dilemu, kedy mám byť trpezlivá, a kedy potrebuje partner z mojej strany “nakopnúť”. Asi už tiež mám odpoveď.

Do tretice – zákon tlaku a protitlaku, ktorý tiež roky ovládam, ale stále naň zabúdam. S tým súvisí, že si musím dávať stále pozor na tendenciu meniť druhých (hoci iba vo forme túžby). Už som v tomto smere urobila veľký posun, avšak zvyk je – potvora – železná košeľa 🙂

Ešte raz ďakujem 🙂 .

Zuzana K.

Nikdy jsme se doma nechválili, neobjímali, nesdíleli silné emoce,pláč. Ten sem vždy vnímala tak, že se s ním musím jít schovat a je to slabost, na kterou se nikdo nechce dívat….a najednou se dějí věci…které jsou pro mě úžasné a cítím je tak, že takhle to chci, takhle je to správně. Pláče i můj muž a je za to rád.

Děkuji“

V.L.