Slnovrat príchodom ľudí na náš kruh odštartoval vo mne jemnú bolesť v okolí chrbtice.
Krásne ma to sprítomňovalo do seba a celý večer sa niesol, veľmi nečakane, vo veľkej hĺbke a veľkých zvedomeniach. Všetci mali hlboké zážitky, a ja som si pritom riešila iba svoje zvútornenie. Hovorím si super, tak to má byť.
No prišla noc … a bolesť neustupovala. Rozhodla som sa s telom komunikovať na rôznych úrovniach. Nakoniec som pochopila, že sa jedná o ľadvinovú koliku a teda, že odchádzajú kamene či piesok a kvôli tomu cítim bolesť v celom boku. Tak som sa pýtala tela ďalej: ako? prečo?…
Naposledy som (ešte v detstve) skončila 2 krát v nemocnici. Prečo teraz..?. a ešte k tomu v deň, kedy o pár hodín odchádzame do Rajeckých Teplíc. No ja sa ich teraz nevzdám…?
A tak som zobudila Dušana. Ten zmobilizoval pána googla a našiel super jednoduchý recept na koliku … a tak sme ho teda aplikovali. Okrem toho tam bolo napísané, že sa treba hýbať, no tak som začala tancovať. Dušan môj moving nazval „kolikový tanec“ a pekne sme sa na mojich pohyboch nasmiali.
Ani jedna myšlienka strachu neprišla.
Čo bolo super, po vypití elixíru sa kolika stiahla už len na nepríjemný pocit a teda sme sa pobrali do lázni. V teplých prameňoch za dva dni všetky príznaky odzneli a celý pobyt bol rekonvalescencii nápomocný.
Počas cesty tam som porozumela aj prečo toto čudo nastalo:
Veľmi som si priala vrátiť sa do vlastnej sily, ktorú som si zacítila už veľa krát v živote. No a zdroj sily je uložený v obličkách. A tak sa po mesačnej očiste mysle a emócií potrebovali očistiť aj obličky. Aby znovu mali priestor na silu.
Hneď ako som pochopila, začala som sa radovať celému procesu a všetko veľmi rýchlo menilo frekvenciu z únavy ku zábave a srande a z Teplíc som odchádzala v plnej kondícii.
Jak to univerzum celé krásne nastavilo. Ja som vedela, čo chcem a ono mi našlo spôsob ako.
A keď som prijala bolesť a pozornosť dala porozumeniu, celá energia sa pretransformovala do radosti. Bez prijatia myšlienky strachu sa našlo presné riešenie na môj problém. A to riešenie sa ukrývalo v prijatí a jasnosti.
Vtedy som si plne uvedomila ako si svojími postojmi naozaj tvorím celú moju realitu. Tento príbeh mohol mať 10 rôznych príbehov, 10 rôznych koncov …avšak ten môj sa mi po predošlých skúsenostiach veľmi páčil ??.
Túto skúsenosť v poslednej dobe zažívam veľmi často, ⚜️prijatie a jasnosť⚜️ prinášajú skutočne novú realitu k často vážnej a zdanlivo neriešiteľnej situácii.?
Krásny večer prajem..?
Ak si chcete zažiť esenciu tvorenia svojej reality už iným spôsobom, rada sa s vami stretnem na sedení…
https://abatis.sk/terapie/