Terapeutická masáž

Terapeutická masáž
Terapia je rozdelená do niekoľkých sedení. Masáže sa postupne prehlbujú do hĺbky buniek, v ktorých sú uchované naše zážitky z celého života tak, aby mohlo dôjsť k uvoľneniu vnútorného napätia, energetických uzlov, bolesti a trápenia z celého života. Aby sa prúdenie energie mohlo postupne rozvinúť do všetkých častí vášho tela. Často je naša nervová sústava veľmi utlmená až paralyzovaná a po odblokovaní začíname na tele cítiť aj miesta, ktoré sme pred tým mali úplne znecitlivené. Človek vie dôjsť k blaženému pocitu slobody, lepšie sa môžeme nadýchnuť, má potrebu tvoriť niečo nové. Má chuť žiť.

Techniky, ktoré využívam pri práci na tele nájdete v kategórii BODYWORK:

 

Čomu napomáha táto práca: 

♦ lieči depresie
♦ lieči traumy z detstva
♦ zvyšuje zdravé sebahodnotenie
♦ zlepšuje citlivosť tela a rieši problém s orgazmom
♦ uvoľňuje fyzický a mentálny stres
♦ lieči trauma zo vzťahu
♦ ženám upravuje nepravidelnú menštruáciu
♦ objavujete svoju sexualitu
♦ môžete pochopiť svoju skutočnú prirodzenosť
♦ generuje sa vášeň pre život a tvorenie v ňom
♦ prináša zdravý a radostný život

Táto masáž je výborná ak ste na križovatke ciest, cítite zmätok, v čase keď neviete ako ďalej, máte problém s citlivosťou, ste znechutení zo života alebo ak chcete zažiť niečo nové, neopísateľný pocit uvoľnenia.

Napríklad keď padáme do priepasti strachu a silou mocou sa držíme okraju. Bojíme sa, čo je na dne a míňame veľa síl na to, aby sme sa udržali nad zemou. Chodíme za priateľmi, aby nás povzbudili, doprajeme si veľa zaujímavých zážitkov, dovoleniek, ale nič nepomáha. Nenastáva pocit kľudu, harmónie. Vtedy je potrebné pustiť sa a dopadnúť až na dno. Precítiť bolesť, nechaj ju rozplynúť ako hmlu, a potom sa rozhliadnuť. Keď sme na dne, môžeme si vydýchnuť a zistíme, že je pevné a udrží nás. Hmla strachu ustúpi a zrazu uvidíme nové možnosti, nové riešenia našej beznádejnej situácie. Rozhliadneme sa, nájdeme svetlý bod a vyskočíme k novému zajtrajšku.

Rada vás podporím na vašej ceste ku šťastnejšiemu životu a pri týchto sedeniach  začať s postupnou zmenou svojho pôvodného nastavenia života. Aby pocit voľnosti mohol zostať aj naďalej v nás. Masáž trvá 2 hodiny.

Iba ty sám môžeš na sebe niečo zmeniť a je iba na tebe, kedy k tomu dôjde.

Mám záujem o stretnutie

Rezervujte si svoj termín telefonicky: +421903933992
mailom: masaze@abatis.sk alebo online: