Stretnutia pre páry

Zdravé vedomé partnerstvo

Spolu s partnerom Vám ponúkame individuálne stretnutie pre páry,

kde môžete získať osobnú skúsenosť ako inak KOMUNIKOVAŤ so svojim partnerom, partnerkou.


Prečo živé párové „stretnutie“ a nie online kurz?

 Počas nášho života sa učíme približne takto: rozhodneme sa, naberáme informácie, vytvárame si predstavu o tom aké to asi je a následne skúšame. Najviac uvedomenia nám dajú  skúsenosti.  Keď sa niečo naučíme, trénujeme to: jazda autom, jedenie s príborom, plávanie… Trénovaním, tzn. mnohými skúsenosťami, sa zdokonaľujeme a  meníme a rozširujeme hĺbku poznania tejto zručnosti.

Tak je to aj so zručnosťou komunikácie vo vzťahu.

Ako informačný kanál ku zručnosti komunikovať nám boli v prvom rade rodičia a neskôr celá spoločnosť.

Uvedomili ste si, že vo vašej komunikácii v partnerstve niečo chýba? To, čo väčšine vzťahov chýba, je komunikácia úcty, porozumenia, dôvery alebo súcit. Je to komunikácia lásky cez naše srdcia.

Ako komunikovať s láskou?

Prinášame Vám inšpiráciu skrze naše dlhoročné hlboké skúsenosti. Svoje informácie Vám predávame nielen skrze vysvetľovanie informácií. Pri našich sedeniach zapájame čo najviac možných zmyslov, aby ste mohli na vlastnej koži pocítiť, zažiť a vyskúšať si úplne iný spôsob fungovania vo vzťahu. Práve prítomný zážitok nám vie priniesť nový spôsob.

Pocítiť si skutočný zážitok novej komunikácie bola pre nás najrýchlejšia cesta k rozhodnutiu opustiť staré štruktúry chovania, ktoré nám viac ubližovali ako slúžili. 

Slová manželky v 26 – ročnom manželstve potom, ako na párovom stretnutí zažila vedomý dotyk od svojho muža: 

„Takto sa ma ešte nikto nedotkol.

Akoby sa ma dotýkal úplne iný človek.“

Vierka

 Sme dvaja ľudia, ktorí sa stretli po veľkých životných partnerských sklamaniach a rozhodli sa žiť vedomí život. Začiatky bolestivé, priam nebezpečné životu. Všetko sa otočilo, keď namiesto boja dvoch majstrov ľútostivých obetí, sme začali kráčať cestou lásky, skrze porozumenie, súznenie a zdieľanie radostí a šťastia. 

 Čo sme urobili? Naučili sme sa v toxických situáciách ukončiť vzťah.

Áno ukončiť vzťah obetí, ktorý sme tak dokonale hrali, nás tento vzťah začal rozdeľovať.

Čo sme týmto spravaním dosiahli?

Máme partnerský vzťah:

💟 so živými emóciami,

💟 s dôvernými úprimnými rozhovormi,

💟 s vedomou komunikáciou tzn. uvedomujeme si, čo hovoríme a akým spôsobom,

💟 láska sa stále viac prehlbuje,

💟 spoločné tvorenie sa otvára stále väčšej slobode,

💟 sexuálna príťažlivosť sa nestratila, práve naopak,

💟 a naše zranenia a vzorce sa stále rýchlejšie rozpúšťajú.

Mužsko-ženské žabomyšie vojny, alebo ako som sa stala na 10 min mužom?

Raz som prijala s partnerom úlohu vymeniť si role: ja som hrala MUŽA a on ŽENU. Scénka bola vopred daná:

Ako MUŽ som vôbec necítila, čo sa deje so ŽENOU, iba som sledovala výraz ŽENY a usudzovala hlavou, aký príbeh sa asi v hlave ŽENY odohráva? Situácia vyzerala tak, že niečo nie je v poriadku. Najhoršie bolo, že čím viac sa ŽENA (môj partner) dostávala do emócii, tým viac som ako MUŽ nechápala, čo sa deje, a mala som pocit, že je mimo, potrebuje schladiť. Ako MUŽ som chcela zo situácie úplne odísť, hlavne preč od toho bláznovstva! a videla som, že som vzdialená tomu, čo prežíva druhá polovica.

Bŕŕŕŕŕ. Akoby jedna z klasických neriešiteľných situácií emočné hysterickej alebo smutnej ženy a nechápavého muža.

Bolo to pre mňa užasne poučné, zažiť si ten pocit byť MUŽOM. Hoc len na 10 minút. Pochopila som MUŽOVÚ bezmocnosť, že keď nemôže vyriešiť problém, odchádza preč, smeje sa, čuduje sa… lebo v tom nie je rácio :)) A to v emóciach naozaj nie je!

 Cesta k zblíženiu je znovu sa stretnúť cez srdcia. 

Čo vám vieme ponúknuť ???


  ? individuálny prístup k vášmu partnerstvu 

? nové spôsoby komunikácie pri vašich konkrétnych konfliktoch, alebo neriešiteľných situáciach

? osvedčené nástroje na oživenie intímneho života

? informácie o rozdieloch mužského a ženského sveta, ktorý sa odohráva aj v nás

? konkrétne ukážky praktických jednoduchých spôsobov, ako inak komunikovať so slovami, alebo bez slov – dotykmi tak, aby sa dusno rozplynulo akoby mávnutím ruky, či mali ste znovu chuť jeden na druhého, ako v čase zamilovanosti. 

? bezpečný priestor na hravé učenie sa práce s mužskou a ženskou polaritou, vnútornými hranicami, nastavenie vlastnej zodpovednosti, práce s prítomným dotykom… 

 

❤️ Chceli by ste zažívať šťastnejšie chvíle v partnerstve a živšiu intimitu? 

 

Individuálne párove stretnutia, ktoré ponúkame spolu s partnerom:

Zdravá komunikácia

Najobľúbeniejšie stretnutia – učíte sa láskyplnej “neverbálnej a verbálnej” komunikácii, nastavenie si hraníc,  “vedomé rozhovory” s konkrétnymi skúsenosťami. Témy sa pripravuju podľa vašich potrieb priamo vrámci sedenia.
4 x 3-hodinové stretnutie.

Stretnutie dvoch sŕdc

– prevedieme Vás zo stavu únavy, vyčerpania, frustracie, chuti odísť… do stavu vyrovnania, zdieľania a vzájomného dobíjania sa energiou.
Ide o postupné otvorenia sa jeden druhému v úprimnej pravde skrze porozumenie a lásku.
1 až 2 dňové stretnutie

Výučba párovej masáže

– nový vietor, oživenie do partnerstva. Zažijete si techniky, ktoré zavedením do spoločného života budú váš vzťah nabíjať a udržiavať v zdravej partnerskej polarite.
1 až 2 dňové stretnutie, podľa požiadaviek páru.

„Vzťah može byť závislý – boj o moc, kedy len vysáva lásku,

alebo

môže byť vzťahom vedomým, kde sa zdiela sila a generuje láska.

Je len na nás, ktorou cestou sa práve teraz vyberáme.“

„Krásne ráno Abatis ?. Som naplnený vďakou za dva úžasné dni, ktoré si nám venovala. Chcem sa Ti zo srdca poďakovať za všetko, čo si nám obom počas uplynulých dvoch dní s úžasnou láskou a pokorou venovala. Ďakujem za nás oboch, hoci viem, že sa Ti určite ozve i Vierka. Je to úžasný dar nájsť si cestu k Tebe. Veľmi sa teším na ďalšie stretnutia s Tebou Abatis. Želám Ti krásne, láskou a pokojom naplnené dni a ešte raz Ti úprimne za všetko zo srdca ďakujem.

S úctou, pokorou a obdivom ?..
Jozef

„Mám za sebou velmi hluboký, emočně náročný, ale velmi uvědomující si zážitek, zkušenost, přednášku – nebo jak to vlastně nazvat. Objevila jsem věci, které jsem netušila, že v sobě mám, jen asi hluboce uloženy. Poznala jsem nové způsoby komunikace ve vztahu jak k sobě, tak k manželovi. Přišli jsme spolu ve velmi hlboké manželské krizi. Pochopili jsme některé věci, které jsme nevěděli a v sobě neviděli. Výsledky uvidíme později, ale celý tento zážitek byl velmi obohacující a v dnešní době vypjatých vztahů velice důležitý. Děkuji Abatis a Dušanovi.

Lucie

Mám záujem o stretnutie

Rezervujte si svoj termín telefonicky: +421903933992 mailom: masaze@abatis.sk alebo online: