Partnerská poradňa – párová terapia

Zdravé – živé partnerstvo

Kríza v partnerstve – nevera – žiarlivosť – manipulácia.

Ako odpustiť neprospešné myšlienky – rozprúdiť komunikáciu a obnoviť pocit blízkosti?

Pre mnoho ľudí na ceste osobného rozvoja je najväčšia skúška ich vlastný partnerský vzťah.
Mnohokrát sa stáva, že vzťahy sa zaseknú v nejakom nepríjemnom stave: napríklad dráme, tichej domácnosti, nekomunikácii, trápení, pocite odcudzenia, nepochopenia alebo pocite, že nie sme videní či milovaní.

Je zbytočné v takých stavoch tráviť mesiace alebo dokonca roky. Existujú jednoduché spôsoby, ako sa z toho „odseknúť“ a vrátiť späť do živého, blízkeho a naplno prežívaného partnerského vzťahu.


Uvedomili ste si, že vo vašej komunikácii v partnerstve niečo chýba?

To, čo ľuďom vo väčšine vzťahov chýba, je komunikácia v úcte, načúvanie, porozumenie, dôvera alebo súcit. Táto komunikácia sa dá nazvať jednoducho ako komunikácia lásky cez srdce.

Počas nášho života sme sa učili zručnosti „slovnej komunikácie“ od rodičov i spoločnosti tak, ako sme sa učili ako deti chodiť: rozhodli sme sa, zbierali sme informácie, vytvárali si predstavu o tom, aké to asi bude a následne skúšali. Najviac uvedomení nám dávali skúsenosti. Trénovaním, tzn. mnohými skúsenosťami, sme sa v našej komunikácii zdokonaľovali a prehlbovali túto zručnosť.

Aj napriek tomu máme často pocit, že komunikovať s partnerom/kou nevieme. Vzniká mnoho nedorozumení, domnienok, očakávaní… tak kde nastala chyba? Veď sme sa to tak pekne naučili.

Ako teda komunikovať informácie s láskou cez srdce?

Prinášame Vám naše dlhoročné hlboké skúsenosti. Možno ste zahltení informáciami z partnerskej, alebo manželskej poradne. A možno už neveríte, že existuje pomoc. Tu my hovoríme:

Všetko je možné …kde je vôľa, tam je cesta.

?

My vám odovzdávame informácie nielen cez vysvetľovanie, ale hlavne cez váš zážitok – jednoduchú skúsenosť láskyplnej komunikácie.

?

Pri našich sedeniach si vás vypočujeme a vytvoríme sedenie na mieru pre vás. Zapojíme jednoduché cvičenie, aby ste mohli na vlastnej koži pocítiť, zažiť a vyskúšať úplne iný spôsob fungovania vo vašom súčasnom vzťahu. A práve tento zážitok vám prinesie „odseknutie sa z vašej drámy či tichej domácnosti“, uvoľnenie a rozprúdenie lásky vo vašom vzťahu.

Aj pre nás bol pocit láskyplného prijímania v novej komunikácii tak skutočne neskutočný zážitok, že sme sa rozhodli opustiť staré vzorce správania, ktoré nám viac ubližovali, než slúžili. A začali sme inak.

Teraz máme hojnosť nového zažívania svojho vzťahu. Len to chcelo rozhodnutie.

Slová manželky v 26 – ročnom manželstve potom, ako na párovom stretnutí zažila vedomý dotyk od svojho muža: 

„Takto sa ma ešte nikto nedotkol.

Akoby sa ma dotýkal úplne iný človek.“

Vierka

Pár… přes 30 let spolu … muž necítil úctu od ženy … ženě chyběla blízkost …

Po 3 hodinách s námi oba zacítili to, co tak dlouho hledali… lásku, úctu, důvěru, pocit blízkosti… Zároveň dostali jasné a jednoduché nástroje, jak rozvíjet kvality láskyplného života. Kvality i nástroje si přímo u nás zažili. Časem:

„Jeho oči se zcela změnily, je jako anděl“ 

Mirka

Zaujala vás naša ponuka?

Čo od nás dostanete k dispozícii?

?Domáci bylinkový čaj, drobné občerstvenie
?Podsedáky, deky
?Ceruzky a papiere na písanie
?Príjemne komorné posedenie, individuálny prístup, porozumenie a súcit

Čo si potrebujete priniesť?

?Seba a partnera/ku ?
?Pohodlné oblečenie vhodné aj na ľahkú fyzickú aktvitu
?Ponožky – pokiaľ vám je zima na nohy
?Notes – ak si chcete niečo zapísať pre seba

Párovou terapiou Vás prevedú Dušan a Abatis


?

Sme ako jing a jang. Od nášho prvého stretnutia sme si prešli veľkým učením a liečením svojich zranení. Náročné začiatky priniesli veľkú úrodu: do bežného rodinného života sme vniesli pokoru, úctu, dôveru, skutočný súcit aj porozumenie.

Teraz naše spoločné skúsenosti odovzdávame ďalej nielen párom pripraveným vymeniť svoje zabehnuté návyky za vedomú komunikáciu v láske.

Nájdete nás raz za dva týždne v Bratislave alebo priebežne vo Valašskom Meziříčí.

?

Vedomou komunikáciou ku šťastnému partnerstvu


Jana Abatis Pangracová


Som žena, ktorá sa cez životné skúsenosti učí žiť Cestu Lásky. Pracujem s ľuďmi na ich osobnom rozvoji, vediem ženské kruhy, som couch, terapeutka a masérka.

Moja práca je zameraná hlavne na bodywork. Sú to terapeutické dotykové techniky používané na liečenie starých duševných zranení, tráum, sexuality atď., aby sme naďalej, v tomto živote, mohli kráčať šťastnejšou cestou.

Abatis vaginálne mapovanie

Dušan Jirásek


Věnuji se nápravě pohybového aparátu spojenou so psychosomatikou.

Vedu mužské kruhy ve Valašském Meziříčí.

Facilituji taneční workshopy a techniky na zvědomování a integraci všech částí svého těla a následně z toho plynoucí autentické sebevyjádření.

Abatis vaginálne mapovanie

„Vzťah môže byť závislý – boj o moc, kde sa len vysáva láska,
alebo
môže byť vedomý, kde sa zdiela sila a generuje láska.

Je len na nás, ktorou cestou sa práve teraz vyberáme.“

Chceli by ste zažívať šťastnejšie chvíle v partnerstve a živšiu intimitu? 

Darujte si darček, ktorý vám zostane navždy…

❤️

Párová terapia „Návrat k láske“

v dĺžke 4 hodiny


PRIHLASOVACÍ FORMULÁR


Platbu za párovú terapiu môžete vykonať prevodom na účet alebo v hotovosti priamo na mieste.

„Krásne ráno Abatis ?. Som naplnený vďakou za dva úžasné dni, ktoré si nám venovala. Chcem sa Ti zo srdca poďakovať za všetko, čo si nám obom počas uplynulých dvoch dní s úžasnou láskou a pokorou venovala. Ďakujem za nás oboch, hoci viem, že sa Ti určite ozve i Vierka. Je to úžasný dar nájsť si cestu k Tebe. Veľmi sa teším na ďalšie stretnutia s Tebou Abatis. Želám Ti krásne, láskou a pokojom naplnené dni a ešte raz Ti úprimne za všetko zo srdca ďakujem.

S úctou, pokorou a obdivom ?..
Jozef

„Mám za sebou velmi hluboký, emočně náročný, ale velmi uvědomující si zážitek, zkušenost, přednášku – nebo jak to vlastně nazvat. Objevila jsem věci, které jsem netušila, že v sobě mám, jen asi hluboce uloženy. Poznala jsem nové způsoby komunikace ve vztahu jak k sobě, tak k manželovi. Přišli jsme spolu ve velmi hlboké manželské krizi. Pochopili jsme některé věci, které jsme nevěděli a v sobě neviděli. Výsledky uvidíme později, ale celý tento zážitek byl velmi obohacující a v dnešní době vypjatých vztahů velice důležitý. Děkuji Abatis a Dušanovi.

Lucie

Janka, Dušan, ďakujem za včerajší workshop. Veľa vecí som poznala, už 10x počula a chápala, aj tak až včera sa mi pospájalo veľa vecí, veľa vecí sa mi prehĺbilo . Najviac mi zostalo v hlave, že zranenia partnerov vôbec nemusia súvisieť, a aj tak sa môžu dotýkať a navzájom sa dráždiť. Tiež som mala vždy dilemu, kedy mám byť trpezlivá, a kedy potrebuje partner z mojej strany “nakopnúť”. Asi už tiež mám odpoveď. Do tretice – zákon tlaku a protitlaku, ktorý tiež roky ovládam, ale stále naň zabúdam. S tým súvisí, že si musím dávať stále pozor na tendenciu meniť druhých (hoci iba vo forme túžby). Už som v tomto smere urobila veľký posun, avšak zvyk je – potvora – železná košeľa Ešte raz ďakujem.

Zuzana

Nikdy jsme se doma nechválili, neobjímali, nesdíleli silné emoce, pláč. Ten sem vždy vnímala tak, že se s ním musím jít schovat a je to slabost, na kterou se nikdo nechce dívat…a najednou se dějí věci…které jsou pro mě úžasné a cítím je tak, že takhle to chci, takhle je to správně. Pláče i můj muž a je za to rád.

Lenka

Mám záujem o stretnutie

Rezervujte si svoj termín telefonicky: +421903933992
mailom: masaze@abatis.sk alebo online: